Jak stáhnout fakturu a smlouvu z innosvěta?

04. 03. 2021 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu a smlouvu z innosvěta?

Nemůžete doma v šuplíku najít vyúčtování nebo smlouvu od svého dodavatele innogy? Stáhněte si ji snadno a rychle z online portálu innosvět. Připravili jsme pro vás přehledný návod, podle kterého to zvládnete raz dva.
 


JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Otevřete si webové stránky innosvet.cz (jednoduše kliknutím na odkaz) a v červeném čtverci si zvolte možnost „Přihlásit se do portálu innosvět“.2) Otevře se vám přihlašovací stránky, kde vyplníte svůj e-mail, heslo a kliknete na „Přihlásit se“. Pokud účet ještě nemáte, vpravo dole vyberte možnost „Vytvořit innogy účet“ a zaregistrujte se. 3) Vlevo v menu najeďte na „Platby“ a pak klikněte na „Vyúčtování“.


4) Pod nápisem „Vyúčtování“ si vyberte odběrné místo, pro které chcete fakturu / vyúčtování stáhnout.5) V přehledu vyúčtování si vyberte, za jaké vyúčtovací období vyúčtování potřebujete a pak klikněte vlevo na ikonku s označením „PDF“. Dokument se vám stáhne do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.

JAK STÁHNOUT SMLOUVU

1) Po přihlášení klikněte v zeleném rámečku na tlačítko „Přejít na přehled“, vyberte si odběrné místo, které vás zajímá, a klikněte na šipečku vpravo.2) Zobrazí se vám detail smlouvy včetně data účinnosti, do kdy vám platí. Pod ním pak klikněte na tlačítko „Zobrazit smlouvu“,
3) Nahoře v rámečku si zkontrolujte adresu odběrného místa. Smlouvu si pak můžete zobrazit kliknutím na lupu vpravo u souboru „Smlouva_SSDP“, nebo si všechny soubory včetně obchodních podmínek stáhněte do počítače kliknutím na tlačítko „Stáhnout vše (ZIP)“.


M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
Faktura Jak stáhnout fakturu Jak stáhnout opis Smlouva innogy innosvět