Jak stáhnout fakturu a smlouvu z innosvěta?

04. 03. 2021 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu a smlouvu z innosvěta?

Nemůžete doma v šuplíku najít vyúčtování nebo smlouvu od svého dodavatele innogy? Stáhněte si ji snadno a rychle z online portálu innosvět. Připravili jsme pro vás přehledný návod, podle kterého to zvládnete raz dva.
 


JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Otevřete si webové stránky innosvet.cz (jednoduše kliknutím na odkaz) a v červeném čtverci si zvolte možnost „Přihlásit se do portálu innosvět“.2) Otevře se vám přihlašovací stránky, kde vyplníte svůj e-mail, heslo a kliknete na „Přihlásit se“. Pokud účet ještě nemáte, vpravo dole vyberte možnost „Vytvořit innogy účet“ a zaregistrujte se. 3) Vlevo v menu najeďte na „Platby“ a pak klikněte na „Vyúčtování“.


4) Pod nápisem „Vyúčtování“ si vyberte odběrné místo, pro které chcete fakturu / vyúčtování stáhnout.5) V přehledu vyúčtování si vyberte, za jaké vyúčtovací období vyúčtování potřebujete a pak klikněte vlevo na ikonku s označením „PDF“. Dokument se vám stáhne do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.

JAK STÁHNOUT SMLOUVU

1) Po přihlášení klikněte v zeleném rámečku na tlačítko „Přejít na přehled“, vyberte si odběrné místo, které vás zajímá, a klikněte na šipečku vpravo.2) Zobrazí se vám detail smlouvy včetně data účinnosti, do kdy vám platí. Pod ním pak klikněte na tlačítko „Zobrazit smlouvu“,
3) Nahoře v rámečku si zkontrolujte adresu odběrného místa. Smlouvu si pak můžete zobrazit kliknutím na lupu vpravo u souboru „Smlouva_SSDP“, nebo si všechny soubory včetně obchodních podmínek stáhněte do počítače kliknutím na tlačítko „Stáhnout vše (ZIP)“.


M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Faktura Jak stáhnout fakturu Jak stáhnout opis Smlouva innogy innosvět