T-Mobile Magenta 1: Jak najít CASE ID?

28. 01. 2021 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

T-Mobile Magenta 1: Jak najít CASE ID?

Sepsali jsme vám přehledný návod, podle kterého to hravě zvládnete. Jen nezapomeňte, že pokud přecházíte k novému poskytovateli internetu, je potřeba na T-Mobile také zavolat a požádat o výpověď s žádostí o přenos DSL k jinému poskytovateli. 


JAK NAJÍT KÓD PRO PŘENOS INTERNETOVÉHO PŘIPOJENÍ

1) Otevřete si samoobsluhu Můj T-Mobile. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.t-mobile.cz/muj-t-mobile..2) Přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla, nebo přes ověřovací SMS zprávu. 3) Nahoře v menu klikněte na „Vyúčtování“ a pak vyberte možnost „Vyúčtování služeb“.4) Otevře se vám přehled „Měsíční Vyúčtování služeb. Na stránce sjeďte dolů až uvidíte vlevo „Přehled všech vyúčtování“.


5) V přehledu si vyberte jakékoliv vyúčtování a u něj klikněte na „Detail Vyúčtování“.6) Sjeďte na stránce dolů, až uvidíte vlevo kartu Seznam vašich čísel a poplatků“. V kartě si pak najděte řádek, kde je napsáno DSL + číslo - Pevný internet (internet, který převádíte k novému poskytovateli) a u něj klikněte na šipečku.
7) Rozbalí se vám cena internetu a vaše CASE ID. Stačí si ho opsat.M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
CASE ID Přenos internetu T-Mobile