T-Mobile: Jak najít CASE ID?

28. 01. 2021 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

T-Mobile: Jak najít CASE ID?

Je to hračka. Stačí postupovat podle našeho přehledného návodu. Jen nezapomeňte, že pokud přecházíte k novému poskytovateli internetu, je potřeba na T-Mobile také zavolat a požádat o výpověď s žádostí o přenos DSL k jinému poskytovateli. 


JAK NAJÍT KÓD PRO PŘENOS INTERNETOVÉHO PŘIPOJENÍ

1) Otevřete si samoobsluhu Můj T-Mobile. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.t-mobile.cz/muj-t-mobile..2) Přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla, nebo přes ověřovací SMS zprávu. 3) Nahoře vpravo klikněte na „Můj T-Mobile“ a pak vyberte možnost Online vyúčtování“.4) Otevře se vám přehled „Měsíční vyúčtování. Na stránce sjeďte dolů až uvidíte vlevo „Přehled všech vyúčtování“.5) V přehledu si vyberte jakékoliv vyúčtování a u něj klikněte na „Detail Vyúčtování“.6) Vlevo v kartě Základní informace si najděte řádek, kde je napsáno Souhrnný přehled služeb v PDF a pomocí tlačítka Stáhnout si ho uložte do počítače.

7) Otevřete si stažený soubor. Své CASE ID najdete přímo mezi velkým tučným názvem svého tarifu a tabulkou Účtované položky.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
CASE ID T-Mobile DSL Přenos internetu