T-Mobile: Jak najít CASE ID?

28. 01. 2021 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

T-Mobile: Jak najít CASE ID?

Je to hračka. Stačí postupovat podle našeho přehledného návodu. Jen nezapomeňte, že pokud přecházíte k novému poskytovateli internetu, je potřeba na T-Mobile také zavolat a požádat o výpověď s žádostí o přenos DSL k jinému poskytovateli. 


JAK NAJÍT KÓD PRO PŘENOS INTERNETOVÉHO PŘIPOJENÍ

1) Otevřete si samoobsluhu Můj T-Mobile. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.t-mobile.cz/muj-t-mobile..2) Přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla, nebo přes ověřovací SMS zprávu. 3) Nahoře vpravo klikněte na „Můj T-Mobile“ a pak vyberte možnost Online vyúčtování“.4) Otevře se vám přehled „Měsíční vyúčtování. Na stránce sjeďte dolů až uvidíte vlevo „Přehled všech vyúčtování“.5) V přehledu si vyberte jakékoliv vyúčtování a u něj klikněte na „Detail Vyúčtování“.6) Vlevo v kartě Základní informace si najděte řádek, kde je napsáno Souhrnný přehled služeb v PDF a pomocí tlačítka Stáhnout si ho uložte do počítače.

7) Otevřete si stažený soubor. Své CASE ID najdete přímo mezi velkým tučným názvem svého tarifu a tabulkou Účtované položky.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
CASE ID T-Mobile DSL Přenos internetu