Co nadělují T-Mobile, Vodafone a O2 letos k Vánocům?

01. 12. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Co nadělují T-Mobile, Vodafone a O2 k Vánocům letos?

Datové Vánoce s T-Mobile 

Můj tarif: Až 3 GB měsíčně ke všem tarifům zdarma

Pokud máte produkt s názvem „Můj tarif“ s datovým objemem od 1,5 do 16 GB, můžete si od října aktivovat zdarma data navíc. Stačí otevřít datový balíček v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Akce platí jak pro zákazníky z řad domácností, tak pro drobné podnikatele a živnostníky. Pozor. Data navíc je nutné si v mobilní aplikaci vyzvednout každý měsíc znovu.
  

Kolik dat navíc dostanu?

  • K tarifům s objemem 1,5 GB, dostanete 0,5 GB navíc.
  • K tarifům s objemem od 2 až do 7 GB získáte 1 GB měsíčně navíc
  • K tarifům s objeme od 12 až do 16 GB dostanete dokonce 3 GB navíc


INFO

Data navíc si užijí i žáci, studenti a mladí do 26 let. K tarifu Můj Student s objemem 7 GB dat měsíčně dostanou jako dárek 1 GB zdarma a k tarifu se 17 GB získají navíc 5 GB.  

 

Nový telefon + druhý za 1 Kč + 24 GB navíc  

Stačí uzavřít novou smlouvu na 2 roky, nebo tu stávající prodloužit. Ze speciální vánoční nabídky si pak můžete vybrat nový mobil za zvýhodněnou cenu. K telefonu dostanete ještě druhé zařízení za 1 Kč, a navíc ještě 24 GB na dva roky zdarma.
 

Jaké telefony jsou ve speciální vánoční nabídce?

  • K tarifu dostanete Samsung Galaxy A51 za zvýhodněnou cenu od 2 998 Kč + Samsung Galaxy A20e bez tarifu za 1 Kč.
  • K tarifu získáte Samsung Galaxy NOTE 10 Lite za jedinečnou cenu od 7 498 Kč + Samsung Galaxy A21s bez tarifu za 1 Kč.
  • K tarifu si můžete pořídit Samsung Galaxy S20 za cenu od 15 998 Kč + hodinky Samsung Galaxy Watch 46mm LTE za 1 Kč.
  • K tarifu můžete mít Samsung A41s od 1 998 Kč + sluchátka Samsung Galaxy Buds+ za 1 Kč.


  
Srovnejte si všechny tarify od T-Mobile a využijte akční nabídky. Do 15. prosince můžete navíc s námi soutěžit o nový Samsung Galaxy Note 20.


K T-Mobile TV nový televizor od 400 Kč měsíčně

Noví i stávající uživatelé T-Mobile TV (tarif S a vyšší) mají šanci nadělit si k Vánocům nadupaný televizor značky Philips (model PUS8505/12) za zvýhodněnou cenu. Stačí si sjednat novou smlouvu na 2 roky, nebo tu stávající o stejnou dobu prodloužit. 
 

Za jakou cenu tedy T-Mobile televize nabízí?

  • 43palcový televizor můžete získat za 9 201 Kč. Případně stačí zaplatit 1 Kč a zbytek budete splácet 23 měsíců s měsíční splátkou ve výši 400 Kč. Běžná cena televize v obchodech činí 16 999 Kč.
  • 50palcovou televizi můžete ke smlouvě dostat už za 10 351 Kč. Pokud si televizor vezmete na splátky, zaplatíte jen 1 Kč a dalších 23 měsíců budete splácet 450 Kč. Běžná cena televize dělá 19 999 Kč. 
  • 58palcovou TV pořídíte od T-Mobile za smlouvu na televizní služby + 13 801 Kč. Případně můžete jednorázově zaplatit 4 601 Kč a následně splácet 400 Kč měsíčně po dobu 23 měsíců. Televizor koupíte běžně v obchodě za 22 999 Kč. 


 Porovnejte si nabídky T-Mobile TV 


Videotéka a vybrané TV kanály na Vánoce zdarma

Novou televizi nechcete? Nevadí. T-Mobile vám alespoň nadělí Videotéku zdarma. Noví i stávající diváci T-Mobile TV (IPTV) si můžou do 15. ledna zcela zdarma užívat téměř 1 000 hodin filmů, seriálů nebo dokumentů. 

Od 1. prosince do 17. ledna zpřístupní operátor navíc vybrané kanály – BBC Earth, Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD.


INFO

K IPTV potřebujete také silný internet. Noví klienti T-Mobile si proto mohou na půl roku pořídit pevný internet s nejvyšší dostupnou rychlostí na jejich adrese jen za 299 Kč měsíčně.


Předplacené karty: 10 GB zdarma za každé dobití nebo novou aktivaci 

Za každé dobití předplacené karty získáte v prosinci 10 GB dat zdarma. Je ale nutné si balíček dat otevřít do 7 dnů od dobití v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Data navíc vám vydrží do vyčerpání, nebo uplynutí 30 dnů od jejich aktivace. Pokud si pořídíte novou předplacenku, nemusíte si nic ručně aktivovat – bonusová data se vám přičtou automaticky. 

INFO

T-Mobile nově nabízí také roční datový balíček s objemem 12 GB, každý měsíc tak získáte 1 GB navíc. Balíček pořídíte v prosinci se slevou 50 %, tedy za 499 Kč. 

 

Vodafone: Vánoce s rodinou

Neomezená mobilní data a maximální rychlost

Ať už využíváte tarif, nebo předplacenou kartu, pokud máte aktivní měsíční datový balíček, můžete se těšit na neomezená data. Dárek si stačí vyzvednout do 31. ledna 2021 na webu Vodafone.

Jestliže už si neomezená data užíváte s tarifem Vodafone Neomezený, k Vánocům dostanete neomezeně rychlé připojení. Až do 31. ledna totiž nebude rychlost surfování zastropovaná na 10 Mb/s. 
 

Pevný internet na 3 měsíce zdarma

Každý, kdo si teď pořídí pevné internetové připojení, dostane pod stromeček 3 měsíce zdarma
 

  
Vyberte si pevný internet od Vodafone a surfujte první 3 měsíce zdarma

  

Slevy na mobilní telefony, notebooky, televizory a herní konzole

Vodafone u slev rozlišuje mezi novými a stávajícími klienty. Nováčci mohou vybírat z kupy zařízení se slevou 4 000 Kč, staří známí (klienti operátora, kteří využívají jeho služby už alespoň 12 měsíců a jejich celková útrata za poslední 3 měsíce dělá minimálně 150 Kč měsíčně) získávají navíc možnost pořídit si vánoční dárek na splátky
 

Vánoční videotéka a HBO na měsíc zdarma

Všichni diváci Vodafone a UPC TV si budou o Vánocích moci vychutnat největší sváteční klasiky díky speciální videotéce. Ve vánoční filmotéce najdete zhruba 50 oblíbených vánočních pohádek. Vše je zdarma a není nutná žádná složitá aktivace, přístup do videotéky dostanete automaticky. 

Zároveň bude možné měsíc sledovat kanály televize HBO se 100% slevou. O aktivaci musíte ale požádat na telefonní lince nebo v prodejně Vodafone. 
 

  
Staňte se pánem televizního programu. Vybírejte každý den ze stovek TV kanálů, přetáčejte reklamy a sledujte pořady klidně na více zařízeních najednou.

 

Vodafone Family Security: Na internetu v bezpečí

Děti teď tráví více času na internetu. Chcete mít jistotu, že nenavštěvují nevhodné internetové stránky? Využijte aplikaci Vodafone Family Security a spěte v klidu.  je nyní jen za 49 korun měsíčně a je k dispozici až pro 6 zařízení. 
 

Speciální nabídky a podpora pro všechny nejen o Vánocích

Během pandemie se velká část každodenního života přesunula na sítě. Studenty proto Vodafone podpořil speciálním studentským tarifem #jetovtobě Neomezený s neomezenými daty a v listopadu nabídl speciální tarif pro učitele, který kombinuje mobilní a pevné připojení. Data přidal také do tarifů pro zdravotně postižené zákazníky a seniorům využívajícím Tarif 60+ daroval do konce ledna neomezené minuty. 
 

O2: Vánoční dárky na splátky bez navýšení

Doprava je zdarma a jako dárek dostanete ještě poukaz v hodnotě 500 Kč na příslušenství. Voucher můžete uplatnit v O2 e-shopu nebo v O2 kamenných prodejnách. Co si letos můžete od operátora nadělit k Vánocům?
 

Samsung Galaxy A51 128GB

Při nákupu stačí zaplatit 515 Kč a následně 36 × 180 Kč v měsíčních splátkách. Celkem tedy zaplatíte 6 995 Kč. Původní cena (mimo vánoční akci) je 9 495 Kč.
  

Samsung Galaxy S20 128GB

Teď dáte 7 795 Kč a pak 36 × 200 Kč v měsíčních splátkách. Dohromady tak zaplatíte 14 995 Kč místo původních 22 995 Kč.
 

  
Sjednejte si nový mobilní tarif a zasoutěžte si s námi o nový Samsung Galaxy Note 20.


Apple iPhone SE (2020) 64GB

Při nákupu zaplatíte jen 2 555 Kč a zbytek doplatíte v 36 měsíčních splátkách ve výši 290 Kč. Celkem vás telefon vyjde na 12 995 Kč.
 

Notebook ACER Aspire 3

Teď zaplatíte jen 684 Kč a pak 36 × 300 Kč v měsíčních splátkách. Za notebook tak dohromady dáte 11 484 Kč

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
O2 T-Mobile Vodafone Vánoce 2021 Mobilní operátoři