Jak stáhnout fakturu z PPAS ON-LINE?

09. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z PPAS ON-LINE?

Díky našemu přehlednému návodu to zvládnete hravě. Už jste na stránkách PPAS ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky PPAS ON-LINE Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://zakaznickyucet.ppas.cz/.2) V nabídce vlevo klikněte na „Registrace“ → Vyplňte všechny potřebné údaje do formuláře (jako formu předání přihlašovacích údajů zvolte možnost e-mailem, ať je máte co nejrychleji a nikam nemusíte chodit) včetně odběrného místa a odškrtněte souhlas s obchodními podmínkami → Opište kontrolní kód z obrázku a klikněte na „Odeslat“. 3) Přihlašovací údaje k zákaznickému účtu vám přijdou na e-mailovou adresu, kterou jste při registraci vyplnili.JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Na hlavní stránce vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“ → Otevře se váš zákaznický účet. 


2) V nabídce vlevo vyberte možnost „Finanční údaje“ → Rozbalí se vám další nabídka, kde klikněte na Platby.3) Pod přehledem plateb uvidíte všechny své faktury a vyúčtování seřazené sestupně (nejnovější najdete nahoře). Fakturu si stáhnete jednoduše kliknutím na odkaz ve sloupečku PDF náhled. Uloží se vám do počítače do složky „Stažené soubory“.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Jak stáhnout fakturu Vzor fakturu PPAS PPAS ON-LINE Pražská plynárenská