Jak stáhnout fakturu z PPAS ON-LINE?

09. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z PPAS ON-LINE?

Díky našemu přehlednému návodu to zvládnete hravě. Už jste na stránkách PPAS ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky PPAS ON-LINE Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://zakaznickyucet.ppas.cz/.2) V nabídce vlevo klikněte na „Registrace“ → Vyplňte všechny potřebné údaje do formuláře (jako formu předání přihlašovacích údajů zvolte možnost e-mailem, ať je máte co nejrychleji a nikam nemusíte chodit) včetně odběrného místa a odškrtněte souhlas s obchodními podmínkami → Opište kontrolní kód z obrázku a klikněte na „Odeslat“. 3) Přihlašovací údaje k zákaznickému účtu vám přijdou na e-mailovou adresu, kterou jste při registraci vyplnili.JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Na hlavní stránce vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“ → Otevře se váš zákaznický účet. 


2) V nabídce vlevo vyberte možnost „Finanční údaje“ → Rozbalí se vám další nabídka, kde klikněte na Platby.3) Pod přehledem plateb uvidíte všechny své faktury a vyúčtování seřazené sestupně (nejnovější najdete nahoře). Fakturu si stáhnete jednoduše kliknutím na odkaz ve sloupečku PDF náhled. Uloží se vám do počítače do složky „Stažené soubory“.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
Jak stáhnout fakturu Vzor fakturu PPAS PPAS ON-LINE Pražská plynárenská