Jak stáhnout fakturu z PRE ON-LINE?

09. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z PRE ON-LINE?

Díky našemu přehlednému návodu to zvládnete hravě. Už jste na stránkách PRE ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky PRE ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.pre.cz/cs/moje-pre/.

2) V zelené kartě vpravo klikněte na „Založit účet → Otevře se vám stránka, kde si založíte svůj účet → Stačí vyplnit své číslo zákazníka, číslo zákaznického účtu, e-mail a kliknout na „Potvrdit“.3) V dalším kroku vyplníte své mobilní číslo, na které vám přijde SMS zpráva s kódem pro aktivaci účtu.JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Na hlavní stránce PRE ON-LINE vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“ → Otevře se váš zákaznický účet. 


2) V nabídce nad přehledem účtu vyberte záložku „Faktury a zálohy“ → Sjeďte dolů → Uvidíte všechny své faktury seřazené od nejnovější. Fakturu si stáhnete jednoduše kliknutím na ikonku PDF. Uloží se vám do počítače do složky „Stažené soubory“.


M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
Jak stáhnout fakturu Vzor faktury PRE Pražská energetika