Jak stáhnout fakturu z PRE ON-LINE?

09. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z PRE ON-LINE?

Díky našemu přehlednému návodu to zvládnete hravě. Už jste na stránkách PRE ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky PRE ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.pre.cz/cs/moje-pre/.

2) V zelené kartě vpravo klikněte na „Založit účet → Otevře se vám stránka, kde si založíte svůj účet → Stačí vyplnit své číslo zákazníka, číslo zákaznického účtu, e-mail a kliknout na „Potvrdit“.3) V dalším kroku vyplníte své mobilní číslo, na které vám přijde SMS zpráva s kódem pro aktivaci účtu.JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Na hlavní stránce PRE ON-LINE vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“ → Otevře se váš zákaznický účet. 


2) V nabídce nad přehledem účtu vyberte záložku „Faktury a zálohy“ → Sjeďte dolů → Uvidíte všechny své faktury seřazené od nejnovější. Fakturu si stáhnete jednoduše kliknutím na ikonku PDF. Uloží se vám do počítače do složky „Stažené soubory“.


M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Jak stáhnout fakturu Vzor faktury PRE Pražská energetika