Jak zjistit smluvní údaje na FONERGY ON-LINE?

06. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak zjistit smluvní údaje z FONERGY ON-LINE?

Díky našemu přehlednému návodu to zvládnete hravě. Už jste na stránkách FONERGY ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak zjistit smluvní údaje.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky FONERGY ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.fonergy.cz/ucet/.2) V kartě Jsem stávající zákazník klikněte vpravo na tlačítko „Neznám přihlašovací údaje“ → Otevře se vám stránka, kde zadáte svou e-mailovou adresu. Na něj vám během chvilky přijde e-mail s přihlašovacím jménem a odkazem pro obnovu hesla.

JAK ZJISTIT SMLUVNÍ ÚDAJE

1) Na hlavní stránce FONERGY ON-LINE vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ → Otevře se váš zákaznický účet. 2) V levém sloupečku vyberte „Odběrná místa“ → Dostanete se na kartu, kde uvidíte všechny své smlouvy → Klikněte na ikonku lupy → Otevře se vám kompletní specifikace odběrného místa.3) Pod Specifikace odběrného místa zjistíte EAN případně EIC, jistič, sazbu i například spotřebu. V Průběh změny dodavatele pak najdete termín zahájení dodávky i od kdy máte uzavřenou smlouvu.
M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
FONERGY FONERGY ON-LINE Smluvní údaje Výpis smluvních údajů