Jak zjistit smluvní údaje na FONERGY ON-LINE?

06. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak zjistit smluvní údaje z FONERGY ON-LINE?

Díky našemu přehlednému návodu to zvládnete hravě. Už jste na stránkách FONERGY ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak zjistit smluvní údaje.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky FONERGY ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.fonergy.cz/ucet/.2) V kartě Jsem stávající zákazník klikněte vpravo na tlačítko „Neznám přihlašovací údaje“ → Otevře se vám stránka, kde zadáte svou e-mailovou adresu. Na něj vám během chvilky přijde e-mail s přihlašovacím jménem a odkazem pro obnovu hesla.

JAK ZJISTIT SMLUVNÍ ÚDAJE

1) Na hlavní stránce FONERGY ON-LINE vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ → Otevře se váš zákaznický účet. 2) V levém sloupečku vyberte „Odběrná místa“ → Dostanete se na kartu, kde uvidíte všechny své smlouvy → Klikněte na ikonku lupy → Otevře se vám kompletní specifikace odběrného místa.3) Pod Specifikace odběrného místa zjistíte EAN případně EIC, jistič, sazbu i například spotřebu. V Průběh změny dodavatele pak najdete termín zahájení dodávky i od kdy máte uzavřenou smlouvu.
M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
FONERGY FONERGY ON-LINE Smluvní údaje Výpis smluvních údajů