Jak stáhnout fakturu z FONERGY ON-LINE

06. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z FONERGY ON-LINE?

Díky našemu přehlednému návodu to zvládnete hravě. Už jste na stránkách FONERGY ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky FONERGY ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://www.fonergy.cz/ucet/.2) V kartě Jsem stávající zákazník klikněte vpravo na tlačítko „Neznám přihlašovací údaje“ → Otevře se vám stránka, kde zadáte svou e-mailovou adresu. Na něj vám během chvilky přijde e-mail s přihlašovacím jménem a odkazem pro obnovu hesla.

JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Na hlavní stránce FONERGY ON-LINE vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ → Otevře se váš zákaznický účet. 2) V levém sloupečku vyberte „Platby“ → Dostanete se na kartu s rozpisem vašich záloh. Ty, které u sebe mají zelenou fajfku, jsou už zaplacené. 3) V nabídce nahoře klikněte na „Faktury“Pokud už vám dodavatel poslal vyúčtování, stáhnete si ho kliknutím na ikonku ve sloupečku PDF. Uloží se vám do složky Stažené soubory“.M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Jak stáhnout fakturu Vzor faktury FONERGY FONERGY ON-LINE