MasterCard Priceless Specials: Věrností program pro obyčejné debetní karty

MasterCard Priceless Specials: Věrností program pro obyčejné debetní karty

Cashbacky (peníze zpět z nákupu) a slevové věrnostní programy už nejsou výsadou jen kreditních karet. Odměny za placení obyčejnou debetní kartou nabízí třeba Air bank, ČSOB, Česká spořitelna nebo MONETA Money Bank. Pokud ale máte běžný účet u jiné banky, nezoufejte. Speciální systém odměn má i MasterCard.

Co je MasterCard Priceless Specials?

MasterCard Priceless Specials je program určený každému, komu je 16 a více a má kartu MasterCard nebo Maestro.
 

Jak vypadají odměny?

Cashbacky se vám načítají automaticky na online účet v programu. Stačí platit kartou u partnerských obchodů.

mastercard priceless specials


Nasbírané peníze si pak můžete buď nechat automaticky posílat na běžný účet, jakmile se vám potká alespoň 100 kaček, nebo spořit, jak dlouho chcete a vše si vybrat najednou, až se to bude hodit. Zaslání odměn k vám na běžný účet vás přijde na 5 Kč.

mastercard


Slevy bohužel nedostáváte automaticky, mají podobu kupónu. Je potřeba si tedy vždy konkrétní voucher se slevovým kódem stáhnout a ten pak použít při nákupu podle návodu. Program má několik úrovní. Čím víckrát debetkou zaplatíte, tím víc slev se vám otevře. Na nejlepší slevy a cashbacky dosáhnete, když za rok debetkou pípnete alespoň 501×. 
 

maestro


Jste klientem Hello bank! a máte kartu MasterCard? Super! Banka totiž s programem spolupracuje a vy můžete získat ještě další slevy.

 

Jak se stanu členem MasterCard Priceless Specials?

Stačí se registrovat a ověřit svou platební kartu MasterCard nebo Maestro. Tu ověříte pomocí platby za 1 Kč, nebo skrz fotku maximálně měsíc staré účtenky od zboží, za které jste platili kartou. Dál už nakupujete tak, jak jste zvyklí. 

Kolik karet si můžu do programu přidat?

Maximálně 5. Počítají se MasterCard a Maestro karty vydané v ČR.

Co je to MasterCard Přání?

To je takový speciální Ježíšek. Napište, co byste si přáli a místo za okno, dejte dopis do kolonky „Přání“ na stránkách programu. Společnost MasterCard pak ze všech přání jedno vybere a splní.

Proč jsem o tom do teď neslyšel?

Za každou kartu zaregistrovanou do programu platí banky pár korun měsíčně. Toť vše.

Má to háček?

Má. Minulý rok byla databáze napadena hackery a na internetu se objevila čísla karet zaregistrovaných do programu. Uniklých informací naštěstí nebylo dost, aby mohl někdo karty zneužít a společnost okamžitě vše z internetu odstranila. Zároveň samozřejmě slíbila, že se z útoku poučila a situace se už nebude opakovat.

O
Ondřej is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
Věrnostní programy MasterCard Platební karty

Článek jsme napsali ve spolupráci s odborníkem

Radimem Širokým ze společnosti Česká spořitelna