MasterCard Priceless Specials: Věrností program pro obyčejné debetní karty

19. 05. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

MasterCard Priceless Specials: Věrností program pro obyčejné debetní karty

Od 1. května už nebude Mastercard Priceless Specials jako dřív. Cashbacky (peníze zpět z nákupu) se bohužel zcela ruší. O peníze, které jste díky cashbackům získali, si musíte ručně zažádat na stránkách programu do konce září. Automatické přeposílání odměn na účet je totiž také pasé. 

Co je MasterCard Priceless Specials?

MasterCard Priceless Specials je program určený každému, komu je 16 a více a má kartu MasterCard nebo Maestro.
 

Jak vypadají odměny?

Slevy nově dostáváte automaticky. V některých případech dokonce stačí jen mít kartu MasterCard. Pokud ji vydala partnerská společnost programu, tedy Fio banka, Cofidis, Direct finance, mBank, Twisto, Hello bank! nebo jde o kreditní kartu Gratis od MONETA Money Bank, případně kreditní a GOLD karty České spořitelny, pak dostáváte slevy, aniž byste museli být zaregistrováni do MasterCard Priceless Specials. Zaregistrovaným se ale otevřou dveře k desítkám dalších slev. Nově nebude ani potřeba postupně odemykat slevy pomocí plateb kartou. Všichni dostanou stejnou nabídku.

maestro

Jak se stanu členem MasterCard Priceless Specials?

Stačí se registrovat a ověřit svou platební kartu MasterCard nebo Maestro. Tu ověříte pomocí platby za 1 Kč, nebo skrz fotku maximálně měsíc staré účtenky od zboží, za které jste platili kartou. Dál už nakupujete tak, jak jste zvyklí. 

Kolik karet si můžu do programu přidat?

Maximálně 5. Počítají se MasterCard a Maestro karty vydané v ČR.

Co je to MasterCard Přání?

To je takový speciální Ježíšek. Napište, co byste si přáli a místo za okno, dejte dopis do kolonky „Přání“ na stránkách programu. Společnost MasterCard pak ze všech přání jedno vybere a splní.

Proč jsem o tom do teď neslyšel?

Za každou kartu zaregistrovanou do programu platí banky pár korun měsíčně. Toť vše.

Má to háček?

Má. V ro byla databáze napadena hackery a na internetu se objevila čísla karet zaregistrovaných do programu. Uniklých informací naštěstí nebylo dost, aby mohl někdo karty zneužít a společnost okamžitě vše z internetu odstranila. Zároveň samozřejmě slíbila, že se z útoku poučila a situace se už nebude opakovat.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Věrnostní programy MasterCard Platební karty

Článek jsme napsali ve spolupráci s odborníkem

Radimem Širokým ze společnosti Česká spořitelna