Vánoce s operátory: Jaké dárky nadělují letos?

24. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Vánoce s operátory: Jaké dárky nadělují letos?

T-MOBILE PLNÍ PŘÁNÍ VŠEM

Adventní kalendář

V mobilní aplikaci T-Mobile můžete v prosinci každý den otevírat virtuální adventní kalendář. Co se skrývá v okénkách? Už jsme otevřeli 10% slevu na nákup elektroniky, uvítací tón zdarma a 3 měsíce volného přístupu do interaktivní online knihovny. Nenechte si ujít další překvapení a otevírejte okénka s námi. Kdo ví, co za bonusy nás ještě čeká.

1+1 telefon za korunu

Další výhody nabízí T-Mobile už jen za určitých podmínek. Například slevy na telefony Samsung dostane pouze ten, kdo si buď pořídí Můj Tarif na 2 roky, nebo si smlouvu o stejnou dobu prodlouží. Pořídit si můžete balíček se Samsung A50 + Samsung A20e, se kterým vás oba telefony vyjdou dohromady na 4 999 Kč. Zvolit si můžete ale i duo Samsung Galaxy S10e + Samsung A40, kde dělá celková sleva 6 499 Kč. Za oba mobily dáte tedy 12 998 Kč. Telefony můžete zaplatit hned, nebo si je vzít na splátky.

  Volejte, pište a datujte neomezeněJe libo PlayStation 4 nebo notebook Acer?

Při sjednání Pevného internetu, Pevného internetu vzduchem, Pevného internetu do zásuvky nebo Optického internetu na 24 měsíců dostanete slevu ve výši 358 Kč na notebook Acer Aspire 1, nebo o dost větší slevu 1 000 Kč na Sony Playstation 4 Slim 500MB. Nabídka platí samozřejmě i pro toho, kdo už internet od T-Mobile využívá a smlouvu si o 2 roky prodlouží.

25 % kreditu navíc

Když si v prosinci nabijete předplacenou kartu Twist, dostanete bonusový kredit ve výši 25 % z dobité částky. Akce platí jen na první dobití v měsíci a musí jít alespoň o 300 Kč. Nejméně tedy dostanete 75 Kč navíc. Těchto 25 % čerpáte přednostně a pokud je nevyplácáte do 30 dní, tak propadnou.

12 GB na rok za 499 Kč

Do konce ledna 2020 si můžete koupit balíček Twist internet na rok s 12 GB za poloviční cenu. Připravte se na další rok už dnes.

HBO zdarma a prémiový fotbal

T-Mobile se o vás postará i během dlouhých zimních nocí. Když si totiž teď aktivujete jejich balíček HBO Základ, můžete další 2 měsíce sledovat tři HBO kanály zdarma. Až do 10. ledna 2020 lze navíc zdarma sledovat prémiový fotbal na Digi Sport 1 a Digi Sport 2 nebo Premier Sport. Zajímají vás spíš dokumenty? Omrkněte exkluzivní BBC Earth HD v češtině.

Televize + HBO na 2 měsíce zdarma

Rádi byste koukali, ale nemáte na čem? I s tím nejmenším TV tarifem S (399 Kč/měsíc + 50 Kč/měsíc pronájem set-top boxu) dostanete slevu na nadupanou televizi od Phillips. K tomu všemu vám navíc operátor přihodí i balík s HBO programy na 2 měsíce zdarma.

O2 SE S TÍM NEMAŽE

Telefony za korunku

Operátor O2 tentokrát nijak zvlášť vánoční nabídku nekomplikoval. Získat můžete různá zlevněná zařízení – telefony, notebooky, modemy a další. Nejmenší slevu dostanou stávající klienti, noví zákazníci, kteří si pořídí tarif s měsíčním poplatkem nad 649 Kč, dosáhnou i na telefony za korunu. Za 1 Kč si mohou vzít buď Huawei Y6 2019 32GB Dual SIM, nebo Samsung Galaxy A10 32GB Dual SIM.

Televize a ještě jednou televize

V rámci vánočního veselí a paniky z přechodu na DVB-T2 si můžete pořídit i televizi Samsung na splátky bez navýšení, pokud si tedy sjednáte O2 TV nebo O2 TV Air. Televizi budete splácet 4 roky a měsíční splátka se pohybuje od 199 Kč do 359 Kč. Záleží na velikosti uhlopříčky. K balíčku Internet HD (299 Kč/měsíc) dostanete O2 TV s více než 30 televizními kanály zdarma.

Data pro předplacenkáře

Pokud si dobijete kredit za alespoň 200 Kč, dostanete na sedm dní balíček s 5 GB dat.


KOUZELNÉ VÁNOCE S VODAFONE

Surfujte neomezeně i v zimě

V každém ze dvou období, od 15. listopadu do 14. prosince a od 15. prosince do 14. ledna příštího roku, můžete v aplikaci Můj Vodafone najít 50 balíčků s názvem „Vodafone Data Neomezeně – 2h“. Po rozbalení dostanete 2 hodiny neomezených dat nad rámec vašeho tarifu.

2 000 Kč nebo 5 000 Kč sleva

Noví i stávající zákazníci mohou využít slevy na chytré telefony, tablety, notebooky, herní konzole a další produkty v e-shopu operátora. Podmínkou získání slevy je netradičně uzavření nebo prodloužení smlouvy o 24 měsíců.  Slevu ve výši 2 000 Kč rozdává Vodafone k tarifům Red 2+2 GB, Red 5+5 GB, Red 10+ 10 GB, Red 20 + 20 GB, pokud za ně budete platit minimálně 590 Kč měsíčně. Slevu 5 000 Kč pak operátor dává ke zmíněným tarifům Red a k Vodafone Neomezený spolu s internetem na doma s měsíční platbou zase alespoň 590 Kč.

Dárky pro věrné zákazníky

Ti, co už s Vodafonem táhnou za jeden signál alespoň 12 měsíců a jejich měsíční útrata je minimálně 150 Kč, mají nárok na dárky na splátky. Vybrat si můžete ze seznamu elektroniky, na kterém najdete televize, konzole, mobilní telefony a další kousky. Při první platbě zaplatíte jen 1 Kč. Zbytek musíte doplatit v měsíčních splátkách. 

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Akce a bonusy