Ušetřeno.cz ve spolupráci s Yello Energy: Zaplatíme za vás sankční poplatky

31. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Ušetřeno.cz ve spolupráci s Yello Energy: Zaplatíme za vás sankční poplatky

„Buď zaplatíš 6 000 korun, nebo zůstaneš." Chcete utéct od dodavatele plynu, ale při pohledu na poplatek za předčasné odstoupení od smlouvy by se ve vás krve nedořezali? 

Ušetřeno.cz vám teď ve spolupráci s Yello Energy nalije krev zpátky do žil. Koukněte, jak můžete uprchnout od svého dodavatele, a přitom nezaplatit ani korunu.

Jak se vyhnout poplatku za odstoupení od smlouvy 

Ušetřeno.cz vytvořilo ve spolupráci s Yello Energy nový produkt, ke kterému se váže výhodný bonus. Pokud si ho sjednáte, nebudete muset platit poplatek za odstoupení od smlouvy. Je jedno, u koho jste aktuálně uvázaní a na jak dlouho. Sankci ve výši až 6 500 Kč za vás uhradíme společně s vaším novým dodavatelem. 

Máte o nabídku zájem?


Jak nabídka vypadá? 

Produkt je určený pro každého, kdo má roční spotřebu alespoň 15 MWh a v přechodu k lepšímu a levnějšímu dodavateli plynu mu brání vysoká pokuta za předčasné vypovězení smlouvy. Pokud jste tedy uvízli v síti energetických aukcí, nebo máte závazek na 115 let, pak se na nás neváhejte obrátit. 

Jedná se o produkt, se kterým získáte na 3 roky garantovanou cenu 675 Kč za MWh plus DPH a měsíční poplatky. Ty se odvíjí od vaší roční spotřeby. Pokud se vejdete do 30 MWh, pak vás vyjdou na 99 Kč za měsíc. Jestliže máte spotřebu ještě vyšší, zaplatíte už 169 Kč. 

Za těchto podmínek můžete navíc začít odebírat plyn téměř okamžitě. Jestli se rozhodnete nabídky využít, převedeme vás k novému dodavateli přibližně 10 dní po předání všech smluv.
 

Od koho budete odebírat plyn?

Nabídku jsme vytvořili ve spolupráci s Yello Energy. Společnost spravuje přes 10 tisíc odběrných míst, zakládá si na jednoduchých obchodních podmínkách bez skrytých chytáků a klientům umožňuje dohlížet na svou spotřebu pomocí portálu Moje Yello. Vše budete mít tedy neustále pod dohledem.

Jak produkt získáte? 

1) Stačí vyfotit svou poslední fakturu za plyn a nahrát ji ke srovnání

2) Obratem se vám ozve jeden z našich specialistů a vše s vámi probere. Produkt je neveřejný, nabídnout vám ho tedy můžeme pouze po telefonu. 

3) Specialista s vámi po telefonu projde, kolik můžete ušetřit a jestli je pro vás produkt vhodný. 

4) Pokud budete mít o přechod k novému dodavateli zájem, zašle vám náš specialista veškeré dokumenty, lejstra a podklady na e-mail, abyste si je prohlédli i v klidu doma.

5) Jestliže se rozhodnete nabídky využít, pak vám s veškerým dalším papírováním rádi pomůžeme

6) Přejdete k dodavateli Yello Energy a my za vás zaplatíme zmíněný poplatek ve výši až 6 500 Kč

7) Po uplynutí zkrácené výpovědní lhůty (cca 10 dní od předání smlouvy) začnete odebírat plyn od Yello Energy.

 
 Nabídka je omezená. Nenechte si ji ujít!

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Plyn Sankční poplatky