Jak si naladím DVB-T2?

24. 08. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak si naladím DVB-T2?

Máme pro vás dobrou zprávu – na stylu ladění se nic nemění. U televize stačí zmáčknout příslušné tlačítko na ovladači. Obvykle tedy musíte vstoupit do MENU a najít „automatické ladění kanálů“. Po chvilce se na obrazovce objeví známé kanály, v názvu však budou mít označení T2. Jedná se o jasné znamení, že jste úspěšně naladili DVB-T2

Jestliže vaše televize DVB-T2 nepodporuje a vy si k televizi pořídíte set-top box, pak budete kanály nově ladit pomocí ovladače, který dostanete k set-top boxu. Při zapojení set-top boxu stačí zmáčknout na ovladači od televize tlačítko s obdélníkem, do kterého vede šipka. Následně vyberete vstup se zapojeným set-top boxem (například HDMI 1) a ovladačem od set-top boxu zvolíte „vyhledávání kanálů“. Set-top box už si sám vše naladí.

Pokud si nevíte rady, zkuste najít návod od vaší televize nebo set-top boxu a v něm výraz „automatické ladění kanálů“. Jestliže jste příručku od zařízení už vyhodili, zkuste ji najít na internetu. Obvykle stačí vyhledat typ TV nebo set-top boxu.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
DVB-T2 Přechod na DVB-T2