Jak stáhnout fakturu z E.ON Energie24?

06. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z E.ON Energie24?

Je to jednoduché. Postupujte podle našeho přehledného návodu. Už jste na stránkách E.ON Energie24 zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky E.ON Energie24. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://login.eon.cz/registrace.

2) Zadejte váš e-mail, telefonní číslo, zvolte si heslo a ještě jednou ho potvrďte. 

3) Pak vyberte možnost „Nemám fakturu u sebe“, vyplňte vaše jméno, příjmení, datum narození, zaškrtněte souhlas a klikněte na tlačítko „Registrovat se“.JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Po registraci vyplňte na stránkách E.ON Energie24 své přihlašovací jméno, heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. V levém sloupečku vyberte odběrné místo (podle kódu EAN, EIC, nebo adresy). Zvolte „Platby“ a pak „Vyúčtování“. 
2) Posouvejte se po stránce dolů, dokud neuvidíte „Přehled všech vyúčtování“. Klikněte a hned se otevře seznam všech vyúčtování (jsou seřazena sestupně – tedy první vyúčtování je to nejaktuálnější = poslední, které vám dodavatel poslal). 3) Jakmile najdete vyúčtování, které potřebujete, vyberte možnost „Stáhnout“ a dokument se vám uloží do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Vzor faktury E.ON Jak stáhnout fakturu Informace o odběrném místě E.ON Energie24