Jak stáhnout fakturu z E.ON Energie24?

06. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z E.ON Energie24?

Je to jednoduché. Postupujte podle našeho přehledného návodu. Už jste na stránkách E.ON Energie24 zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky E.ON Energie24. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://login.eon.cz/registrace.

2) Zadejte váš e-mail, telefonní číslo, zvolte si heslo a ještě jednou ho potvrďte. 

3) Pak vyberte možnost „Nemám fakturu u sebe“, vyplňte vaše jméno, příjmení, datum narození, zaškrtněte souhlas a klikněte na tlačítko „Registrovat se“.JAK STÁHNOUT FAKTURU

1) Po registraci vyplňte na stránkách E.ON Energie24 své přihlašovací jméno, heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. V levém sloupečku vyberte odběrné místo (podle kódu EAN, EIC, nebo adresy). Zvolte „Platby“ a pak „Vyúčtování“. 
2) Posouvejte se po stránce dolů, dokud neuvidíte „Přehled všech vyúčtování“. Klikněte a hned se otevře seznam všech vyúčtování (jsou seřazena sestupně – tedy první vyúčtování je to nejaktuálnější = poslední, které vám dodavatel poslal). 3) Jakmile najdete vyúčtování, které potřebujete, vyberte možnost „Stáhnout“ a dokument se vám uloží do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
Vzor faktury E.ON Jak stáhnout fakturu Informace o odběrném místě E.ON Energie24