Jak stáhnout fakturu z aplikace ČEZ ON-LINE?

31. 05. 2021 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z aplikace ČEZ ON-LINE?

S naším přehledným návodem je to jednoduché. Už jste na stránkách ČEZ ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.

JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky ČEZ ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://cezonline.cez.cz/.

2) Klikněte vpravo na tlačítko „Zaregistrovat“ a potvrďte kliknutím na tlačítko „Ano“, že jste zákazníkem ČEZ.3) Zadejte svůj e-mail, zaškrtněte všechny souhlasy a přejděte na další stránku.

4) Tam vyplňte vaše zákaznické číslo (najdete ho na první straně jakékoliv faktury, kterou vám dodavatel ČEZ poslal), EAN kód vašeho odběrného místa a zvolte si přihlašovací jméno.


Přihlašovací jméno by mělo mít nejméně 8 znaků a nesmí v něm být žádné háčky, čárky ani žádné speciální znaky – používejte jen písmena A–Z, čísla od 0 do 9 a tečky „.“, případně dolní lomítko: „_“. Mělo by mít nejméně 10 znaků, například Beruska_123.5) Registraci dokončíte ověřením, že jste to opravdu vy. To můžete udělat pomocí SMS zprávy, nebo zadáním vašeho data narození. Je na vás, který způsob si vyberete.JAK STÁHNOUT FAKTURU


1) Na hlavní stránce ČEZ ON-LINE vyplňte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. 2) V levém sloupečku vyberte „Faktury a platby“ a v nabídce vpravo „Faktury a zálohy“. Pak klikněte v filtrech na „Vlastní“, datum od nastavte zhruba rok zpátky a klikněte na „Filtrovat“.3) Vyberte doklad „Vyúčtování“ a poté vlevo dole v sekci „Dokumenty ke stažení“ klikněte na „Faktura“. Po kliknutí se vám dokument stáhne do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.


M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
ČEZ Vzor faktury Jak stáhnout fakturu ČEZ-ONLINE