Jak stáhnout fakturu z Comfort Energy ON-LINE?

25. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z Comfort Energy ON-LINE?

Připravili jsme pro vás přehledný návod, se kterým to zvládnete raz dva. Už jste na stránkách Comfort Energy ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky Comfort Energy ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://online.comfortenergy.cz/.2) Zaklikněte nahoře „Registrace“, vyplňte vaše zákaznické číslo (najdete ho na první straně jakékoliv faktury, kterou vám dodavatel Bohemia Energy poslal), uživatelské jméno (zjistíte z uvítacího dopisu nebo faktury) a napište svůj e-mail.

3) Na e-mail vám v cuku letu přijde aktivační odkaz. Stačí na něj kliknout a je hotovo, jste zaregistrovaní.

Nejde vám registrace dokončit? Zkuste při registraci vyplnit jiný e-mail (jestli ho máte). Pokud ani to nepomůže, zavolejte na zákaznickou infolinku 222 70 08 08 a e-mail si zaregistrujte po telefonu.
JAK STÁHNOUT FAKTURU


1) Na hlavní stránce Comfort Energy ON-LINE zvolte možnost „Přihlášení“, vyplňte své přihlašovací jméno, heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. 

2) Dostanete se na rozcestník → Vyberte možnost „Webová kancelář“ → Otevře se vám zákaznický účet.
3V horní části vyberte záložku „Platby“, po kliknutí uvidíte veškerá vyúčtování. Pokud máte více odběrných míst, můžete si nahoře v lište zvolit jedno konkrétní, pro které chcete fakturu stáhnout.


Jak se jednoduše zorientovat? Modrá ikona a kód odběrného místa začínající na 27ZG označuje plyn. Červená ikona a kód odběrného místo začínající 859182 zase elektřinu. Vše je řazeno sestupně, tedy první řádek konkrétní komodity elektřiny/plynu je vždy poslední vyúčtování.

4) Pro stažení konkrétní faktury klikněte na žlutou ikonu na konci řádku, dokument se vám uloží do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Omlouváme se že nemůžeme býti nápomocni. Pomozte nám, prosím, vylepšit tento článek vaší zpětnou vazbou.
Vzor faktury Comfort Energy Jak stáhnout fakturu Comfort Energy ON-LINE