Jak stáhnout fakturu z Bohemia Energy ON-LINE?

06. 03. 2020 Michaela Šámalová, Ušetřeno.cz

Jak stáhnout fakturu z Bohemia Energy ON-LINE?

Připravili jsme pro vás přehledný návod, se kterým to zvládnete raz dva. Už jste na stránkách Bohemia Energy ON-LINE zaregistrovaní? Skvěle, v tom případě přeskočte rovnou k bodu: Jak stáhnout fakturu.


JAK SE ZAREGISTROVAT

1) Otevřete si webové stránky Bohemia Energy ON-LINE. Buď jednoduše kliknutím na odkaz, nebo zadejte do okna internetového prohlížeče: https://online.bohemiaenergy.cz.


2) Zaklikněte nahoře „Registrace“, vyplňte vaše zákaznické číslo (najdete ho na první straně jakékoliv faktury, kterou vám dodavatel Bohemia Energy poslal), uživatelské jméno (zjistíte z uvítacího dopisu nebo faktury) a napište svůj e-mail.

3) Na e-mail vám v cuku letu přijde aktivační odkaz. Stačí na něj kliknout a je hotovo, jste zaregistrovaní.

Nejde vám registrace dokončit? Zkuste při registraci vyplnit jiný e-mail (jestli ho máte). Pokud ani to nepomůže, zavolejte na zákaznickou infolinku 222 70 08 08 a e-mail si zaregistrujte po telefonu.
JAK STÁHNOUT FAKTURU


1) Na hlavní stránce Bohemia Energy ON-LINE zvolte možnost „Přihlášení“, vyplňte své přihlašovací jméno, heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. 

2) Dostanete se na rozcestník → Vyberte možnost „Webová kancelář“ → Otevře se vám zákaznický účet.
3V horní části vyberte záložku „Platby“, po kliknutí uvidíte veškerá vyúčtování. Pokud máte více odběrných míst, můžete si nahoře v lište zvolit jedno konkrétní, pro které chcete fakturu stáhnout.


Jak se jednoduše zorientovat? Modrá ikona a kód odběrného místa začínající na 27ZG označuje plyn. Červená ikona a kód odběrného místo začínající 859182 zase elektřinu. Vše je řazeno sestupně, tedy první řádek konkrétní komodity elektřiny/plynu je vždy poslední vyúčtování.4) Pro stažení konkrétní faktury klikněte na žlutou ikonu na konci řádku, dokument se vám uloží do počítače. Najdete ho ve složce „Stažené soubory“.

M
Michaela is the author of this solution article.

Byla tato odpověď užitečná? Ano Ne

Send feedback
Je nám líto, že jsme vám nemohli pomoci. Pomozte nám zlepšit tento článek a napište nám zpětnou vazbu.
Vzor faktury Bohemia Energy Jak stáhnout fakturu Bohemia Energy ON-LINE